Emailový přehled Cen energie

Zajímá vás, kolik v novém roce zaplatíte za elektřinu? Jestli váš dodavatel plynu zdražuje nebo zlevňuje? Chcete dostávat tipy na ty nejlepší nabídky a mít neustále přehled o nejnovějším dění? Nechte si zasílat emailový přehled magazínu Ceny energie!

Přejděte k levnějšímu dodavateli. ZDARMA!

Je to jednoduché: najděte si nového dodavatele elektřiny a plynu a zbytek ponechejte na nás! Průměrná česká domácnost s námi ušetří 2 324 Kč.

Kolik ušetřím:ElektřinaPlyn

tisk stránkyCeny energie | 30. 11. 2011

Ceny energií se stále mění, nabídek od dodavatelů přibývá a není v silách běžného smrtelníka pořád vše kontrolovat. Proto jsme pro vás připravili elegantní a jednoduché řešení: pravidelný emailový přehled magazínu Ceny energie, který shrne všechny důležité informace, které potřebujete vědět.

  • Aktuální ceníky elektřiny a plynu
  • Informace o zajímavých akcích
  • Upozornění na změny cen energií
  • Užitečné informace pro změnu dodavatele

Jak se přihlásit?

Stačí na stránkách CenyEnergie.cz (www.cenyenergie.cz) vyplnit vaši e-mailovou adresu a přihlásit se k odběru novinek (v pravém sloupci). Každý měsíc budete mít k dispozici informace o vývoji a změnách cen energií, o nových tarifech a jejich podmínkách či aktuality týkající se dalšího zajímavého dění na trhu s energiemi.

Políčko k přihlášení najdete na stránce vpravo nahoře:


Registrovat

Potřebujete poradit?

Volejte nám s dotazy
na změnu dodavatele:

844 543 111

infolinka@cenyenergie.cz

reklama