Proč měnit dodavatele energie?

Kolik můžete ušetřit? Tisíce korun!

Nejste spokojeni se svým účtem za elektřinu? Nelíbí se vám, kolik platíte za plyn? Spočítejte si, zda přechodem k jinému dodavateli elektřiny nebo plynu můžete ušetřit! Je to snadné a nic vás to nestojí!

Z čeho se skládá cena plynu?

Ačkoli za plyn platíme zpravidla jen jedné společnosti, cena plynu je složena z více částí – některé platby jdou na účet distributora, jiné míří k dodavateli. Z čeho se skládá cena plynu? Za co všechno vlastně platíme a kde můžeme ušetřit?

Cena elektřiny: Z čeho je složena?

Na ceně elektřiny se podílí více položek a ovlivňuje ji více aktérů – fakturu ale platíme jen jednu. Podívejte se, z čeho se cena elektřiny skládá, kolik platíme za přepravu, administraci a kolik činí příspěvek na obnovitelné zdroje energie.

Cena elektřiny v roce 2013 stoupne průměrně o 4,1 %

NEZÁVISLÉ SROVNÁNÍ: Průměrná cena elektřiny opět vroste, zatímco rozdíly mezi nabídkami dodavatelů se zmenšují. Přesto i v roce 2013 má většina domácností dostatek příležitostí, jak snížit svůj účet za energii! Kdo vám prodá elektřinu nejlevněji a kolik můžete ušetřit?

Dodavatele elektřiny a plynu může změnit každý

Neplaťte za elektřinu a plyn víc, než musíte! Přejděte ke společnosti, která vám nabídne nejnižší ceny a nejlepší služby. Dodavatele plynu a elektřiny totiž může změnit každý a je to opravdu snadné – stačí vyplnit on-line formulář nebo vytočit číslo zákaznické linky.

Průvodce: Jak změnit dodavatele elektřiny?

Chcete ušetřit na platbách za elektřinu a vybrali jste si nového dodavatele? Jak proces změny dodavatele elektřiny probíhá? Jak dlouho trvá a na co nezapomenout? Poradíme vám v našem průvodci změnou dodavatele elektřiny!

Co potřebujete ke změně operátora

Stále více českých domácností využívá možnost změnit dodavatele plynu nebo elektřiny. Jejich motivace je prostá – mohou ušetřit ročně až tisíce korun. Změny operátora se nemusíte obávat. Nevíte si rady? Podívejte se, jak jednoduše změnit dodavatele

Srovnání stovek tarifů elektřiny a plynu

Zdá se vám, že platíte příliš za elektřinu, ale zároveň se ztrácíte v nepřehledných nabídkách operátorů? Přinášíme vám unikátní kalkulačku, která vám spočítá, kolik byste zaplatili u konkurence. Zjistěte, zda můžete ušetřit nebo získat jiné výhody!

Elektřina v roce 2011 zdraží

Diskutuje se o tom všude. Cena elektřiny pro domácnosti může narůst o 15 %. Jako viník je označována fotovoltaika. Opravdu za to mohou jen sluneční elektrárny? O kolik za elektřinu zaplatíme navíc?

Zelená energie: Kolik stojí čistá elektřina?

Energie z obnovitelných zdrojů je v kurzu. Elektrárenské společnosti jsou si toho vědomy a svým zákazníkům nabízejí ekologické tarify. Chcete odebírat zelenou energii? Kolik stojí zelená kilowatthodina? Jak si ekologický tarif objednat?

Plaťte aktuální cenu elektřiny jako na burze!

Elektrárenské společnosti stále vymýšlejí nové produkty – cenu elektřiny si můžete zafixovat na roky dopředu nebo si zvolit produkt, kde se cena elektřiny mění každý měsíc. Počítejte však s tím, že pohyblivá je pouze část ceny elektřiny! Jaké tarify s plovoucí cenou dodavatelé nabízejí?

D61d: Sazba pro chataře a chalupáře

Máte chatu nebo chalupu? Pak se vám pravděpodobně vyplatí používat sazbu D61d. Ovšem pokud se na chalupě nerozhodnete trávit prázdniny – to by se vám mohlo pěkně prodražit. Jaké jsou podmínky sazby D61d? Kdy se vyplatí a kdy ne?

D55d a D56d: Sazba pro tepelné čerpadlo

Používáte doma k vytápění tepelné čerpadlo? Pak právě pro vás je určena sazba D55d nebo D56d. V čem se tyto sazby liší? Jaké podmínky musíte splnit, abyste dostali levnější elektřinu?

D45d: Přímotop a ohřev vody elektřinou

Topíte doma přímotopem a ohříváte vodu elektřinou? Pak se vám pravděpodobně vyplatí využívat sazbu D45d. Je složité získat tuto dvoutarifní sazbu? Jaké spotřebiče musíte vlastnit, abyste na sazbu D45d dosáhli? Kolik je možné díky ní ušetřit?

Sazba D35d: Akumulační kamna, přímotop a ohřev vody

Topíte doma akumulačními kamny? Používáte přímotop a ohříváte vodu elektřinou? Pak se vám pravděpodobně vyplatí využívat sazbu D35d. Jak získat tuto dvoutarifní sazbu? Kolik je možné díky ní ušetřit?

1 2 následující

Proč měnit dodavatele energie?

Kolik můžete ušetřit? Tisíce korun!

Nejste spokojeni se svým účtem za elektřinu? Nelíbí se vám, kolik platíte za plyn? Spočítejte…

více

Co potřebujete ke změně operátora

Stále více českých domácností využívá možnost změnit dodavatele plynu nebo elektřiny. Jejich…

více

Cena elektřiny v roce 2013 stoupne průměrně o 4,1 %

NEZÁVISLÉ SROVNÁNÍ: Průměrná cena elektřiny opět vroste, zatímco rozdíly mezi nabídkami dodavatelů…

více

Ceny plynu 2013: Kompletní srovnání dodavatelů a tarifů

PODROBNÁ ANALÝZA: Ceny plynu v roce 2013 porostou o více než 3 %. Podívejte se, jak…

více

další články »


Registrovat

Potřebujete poradit?

Volejte nám s dotazy
na změnu dodavatele:

844 543 111

infolinka@cenyenergie.cz

reklama